| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 24 ס"מ, 40 ס"מ |
| רוחב | 10 ס"מ |
| הספק | 7W, 14W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
40% הנחה
₪299.00 – ₪379.00טווח מחירים: ₪299.00 עד ₪379.00
₪199.00
70% הנחה






