| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| אורך | 22 ס"מ, 38 ס"מ, 55 ס"מ, 72 ס"מ |
| רוחב | 10.5 ס"מ |
| הספק | 10W, 20W, 40W, 30W |
| גוון אור | 3CCT כפתור לבחירת האור, לבן חם 3000K, לבן טבעי 4000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
50% הנחה
₪95.00 – ₪120.00טווח מחירים: ₪95.00 עד ₪120.00
70% הנחה
29% הנחה
₪175.00 – ₪215.00טווח מחירים: ₪175.00 עד ₪215.00
₪199.00
22% הנחה
23% הנחה
₪269.00 – ₪423.00טווח מחירים: ₪269.00 עד ₪423.00
40% הנחה
₪299.00 – ₪379.00טווח מחירים: ₪299.00 עד ₪379.00




