לוקה לד לבן 6W אור חם
Description
Additional information
| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 170 |
| רוחב | 200 |
| הספק | 6W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
Related products
70% הנחה
₪199.00
12% הנחה
23% הנחה
₪235.00 – ₪319.00
22% הנחה





