| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 10 ס"מ, 16 ס"מ |
| הספק | 10W, 6W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-44 |
| אחריות | שנתיים |
Additional information
Related products
36% הנחה
₪89.00 – ₪179.00
50% הנחה
₪120.00 – ₪159.00
27% הנחה
36% הנחה










