| צבע | ברונזה, שחור |
|---|---|
| הספק | 5W |
| גוון אור | 2700K לבן חם |
| עוצמת אור | 510LM |
| בית וסוג נורה | E14 |
| הערות | כולה נורה ומפסק |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
Additional information
Related products
25% הנחה
70% הנחה
50% הנחה
₪95.00 – ₪120.00
41% הנחה
₪199.00 – ₪235.00
50% הנחה
₪120.00 – ₪159.00
12% הנחה









