| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| מידה | 10X10 ס"מ |
| הספק | 6W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-54 |
| הערות | זווית האור ניתנת לכוונון |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
35% הנחה
36% הנחה
41% הנחה
₪199.00 – ₪235.00
27% הנחה
36% הנחה
29% הנחה
₪175.00 – ₪215.00






