| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| קוטר | 90 מ"מ |
| עומק | 43 מ"מ |
| קדח חור | 70 מ"מ |
| הספק | 7W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן חם 3000K, לבן טבעי 4000K |
| סוג נורת לד | DOB LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מק"ט: COB Dowlight 3CC
המחיר המקורי היה: ₪59.00.₪40.00המחיר הנוכחי הוא: ₪40.00.
גוף תאורה שקוע בתקרה, מתכוונן, ניתן להשיג ב 7W
עם כפתור 3CCT לבחירת גוון האור הרצוי , אור לבן 6000K או אור חם 3000K או אור לבן טבעי 4000K
להתקנה בתקרת גבס, אקוסטית
מתאים ל: חדר שינה, סלון, מטבח, משרד







