| צבע | לבן |
|---|---|
| קוטר | 90 מ"מ |
| עומק | 35 מ"מ |
| קדח חור | 70 מ"מ |
| הספק | 7W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן חם 3000K, לבן טבעי 4000K |
| סוג נורת לד | COB |
| מתח | 230V |
| הערות | כולל דרייבר |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
32% הנחה
36% הנחה
25% הנחה
21% הנחה




