| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| קוטר | 65 מ"מ, 80 מ"מ, 92 מ"מ |
| עומק | 53 מ"מ, 75 מ"מ, 95 מ"מ |
| קדח חור | 58 מ"מ, 75 מ"מ, 90 מ"מ |
| הספק | 7W, 12W, 18W |
| גוון אור | לבן 3000K, לבן 6000K, לבן טבעי 4000K |
| עוצמת אור | 1150LM, 1740LM, 6800LM |
| סוג נורת לד | COB LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
Additional information
Related products
31% הנחה
₪18.00 – ₪90.00
21% הנחה
₪159.00 – ₪189.90
21% הנחה
33% הנחה
₪18.00 – ₪90.00
34% הנחה
₪75.00 – ₪119.00
24% הנחה
25% הנחה
25% הנחה












