| צבע | אפור, לבן |
|---|---|
| אורך | 26 ס"מ |
| רוחב | 10 ס"מ |
| גובה | 10 ס"מ |
| הספק | 12W |
| גוון אור | ךבן חם 3000K, לבן 6500K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
Additional information
Related products
36% הנחה
₪89.00 – ₪179.00
31% הנחה
₪30.00 – ₪90.00
50% הנחה
38% הנחה







