עין לד לבן 16 ס"מ 6W אור חם
תיאור
מידע נוסף
| צבע | לבן |
|---|---|
| קוטר | 16 ס"מ |
| גובה | 5.5 |
| הספק | 6W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מוצרים קשורים
23% הנחה
₪235.00 – ₪319.00טווח מחירים: ₪235.00 עד ₪319.00
23% הנחה
₪269.00 – ₪423.00טווח מחירים: ₪269.00 עד ₪423.00
70% הנחה




