| צבע | אפור, לבן |
|---|---|
| אורך | 32 ס"מ |
| רוחב | 14 ס"מ |
| גובה | 14 ס"מ |
| הספק | 21W |
| גוון אור | לבן 6500K, לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
Additional information
Related products
29% הנחה
₪175.00 – ₪215.00
50% הנחה
32% הנחה
35% הנחה
36% הנחה
50% הנחה







