| צבע | ברונזה, שחור |
|---|---|
| הספק | 5W |
| גוון אור | 2700K לבן חם |
| עוצמת אור | 510LM |
| בית וסוג נורה | E14 |
| הערות | כולה נורה ומפסק |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
Additional information
Related products
23% הנחה
₪269.00 – ₪423.00
12% הנחה
70% הנחה
70% הנחה
₪119.00









