| צבע | לבן |
|---|---|
| מידה | 119X119 מ"מ, 173X173 מ"מ, 217X217 מ"מ, 296X296 מ"מ |
| עומק | 40 מ"מ |
| הספק | 24W, 6W, 12W, 18W |
| גוון אור | לבן 3000K, לבן 6000K, לבן טבעי 4000K |
| עוצמת אור | 1020LM, 1680LM, 2180LM, 550LM |
| סוג נורת לד | DOB LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
22% הנחה
25% הנחה
25% הנחה
38% הנחה
22% הנחה
24% הנחה
34% הנחה
₪75.00 – ₪119.00טווח מחירים: ₪75.00 עד ₪119.00












