| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 20 ס"מ, 30 ס"מ |
| רוחב | 6 ס"מ |
| עומק | 11 ס"מ |
| הספק | 6W, 12W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
Additional information
Related products
70% הנחה
70% הנחה
50% הנחה
₪120.00 – ₪159.00
22% הנחה









