| צבע | לבן |
|---|---|
| קוטר | 120 מ"מ, 170 מ"מ, 225 מ"מ, 90 מ"מ |
| עומק | 40 מ"מ |
| קדח חור | 100 מ"מ, 145 מ"מ, 200 מ"מ, 70 מ"מ |
| הספק | 10W, 24W, 18W, 36W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| הערות | כולל דרייבר |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
29% הנחה
21% הנחה
₪159.00 – ₪189.90טווח מחירים: ₪159.00 עד ₪189.90
33% הנחה
₪18.00 – ₪90.00טווח מחירים: ₪18.00 עד ₪90.00
33% הנחה
₪39.00 – ₪89.00טווח מחירים: ₪39.00 עד ₪89.00
35% הנחה
21% הנחה
32% הנחה
33% הנחה
₪18.00 – ₪90.00טווח מחירים: ₪18.00 עד ₪90.00












