| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| קוטר | 23 ס"מ, 30 ס"מ, 40 ס"מ, 50 ס"מ |
| גובה | 4.2 ס"מ |
| הספק | 20W, 40W, 50W, 30W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן חם 3000K, לבן טבעי 4000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
40% הנחה
34% הנחה
₪75.00 – ₪119.00טווח מחירים: ₪75.00 עד ₪119.00
36% הנחה
₪89.00 – ₪179.00טווח מחירים: ₪89.00 עד ₪179.00
38% הנחה
69% הנחה
















