| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| קוטר | 40 ס"מ, 50 ס"מ, 80 ס"מ |
| גובה | 6 ס"מ |
| הספק | 56W, 96W, 48W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
40% הנחה
38% הנחה
69% הנחה
24% הנחה
הירשמו לדיוורים שלנו כדי לקבל עדכונים על מבצעים ומוצרים חדשים.
אין מוצרים בסל הקניות.
| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| קוטר | 40 ס"מ, 50 ס"מ, 80 ס"מ |
| גובה | 6 ס"מ |
| הספק | 56W, 96W, 48W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
