| צבע | לבן |
|---|---|
| מידה | 59.5X59.5 ס"מ |
| הספק | 40W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן טבעי 4000K |
| עוצמת אור | 4100lm |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| הערות | כולל דרייבר |
| אחריות | 3 שנים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
21% הנחה
₪159.00 – ₪189.90
22% הנחה
31% הנחה
₪18.00 – ₪90.00
25% הנחה
24% הנחה
8% הנחה




