| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 23 ס"מ |
| רוחב | 8 ס"מ |
| עומק | 2.7 ס"מ |
| הספק | 4W |
| גוון אור | לבן 6500K, לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-65 |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
36% הנחה
36% הנחה
₪89.00 – ₪179.00
35% הנחה
29% הנחה
₪175.00 – ₪215.00





