| צבע | אפור |
|---|---|
| אורך | 16 ס"מ |
| רוחב | 8 ס"מ |
| עומק | 3.6 ס"מ |
| הספק | 3W |
| גוון אור | לבן 6500K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-44 |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
50% הנחה
36% הנחה
₪89.00 – ₪179.00
הירשמו לדיוורים שלנו כדי לקבל עדכונים על מבצעים ומוצרים חדשים.
אין מוצרים בסל הקניות.
| צבע | אפור |
|---|---|
| אורך | 16 ס"מ |
| רוחב | 8 ס"מ |
| עומק | 3.6 ס"מ |
| הספק | 3W |
| גוון אור | לבן 6500K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-44 |
| אחריות | שנתיים |