| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| מידה | 12X6 ס"מ, 15X10 ס"מ, 19X13 ס"מ, 22X16 ס"מ, 30X20 ס"מ |
| הספק | 100W, 10W, 20W, 50W, 30W |
| גוון אור | לבן 6000K, לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | COB LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-65 |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
36% הנחה
₪89.00 – ₪179.00
24% הנחה
36% הנחה
50% הנחה








