גוף תאורה TWIN לד 2X24W לבן
תיאור
מידע נוסף
| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 118 ס"מ |
| רוחב | 9.5 ס"מ |
| גובה | 5 ס"מ |
| הספק | 2X24W |
| גוון אור | לבן 6000K |
| בית וסוג נורה | TW-24 |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מוצרים קשורים
₪199.00
36% הנחה
₪89.00 – ₪179.00טווח מחירים: ₪89.00 עד ₪179.00
24% הנחה
₪399.00
34% הנחה
₪75.00 – ₪119.00טווח מחירים: ₪75.00 עד ₪119.00
30% הנחה
₪99.00 – ₪155.00טווח מחירים: ₪99.00 עד ₪155.00





