| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 125 ס"מ |
| רוחב | 7 ס"מ |
| גובה | 7 ס"מ |
| הספק | 1X20W, 2X20W, 3X20W |
| גוון אור | לבן 6000K |
| בית וסוג נורה | T8 LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
34% הנחה
₪75.00 – ₪119.00טווח מחירים: ₪75.00 עד ₪119.00
69% הנחה
32% הנחה
40% הנחה
29% הנחה
24% הנחה
50% הנחה
₪120.00 – ₪159.00טווח מחירים: ₪120.00 עד ₪159.00






