גוף תאורה הרמטי לד 40W מוגן מים IP65
תיאור
מידע נוסף
| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 120 ס"מ |
| רוחב | 8 ס"מ |
| גובה | 9.4 ס"מ |
| הספק | 40W |
| גוון אור | לבן 6500K |
| עוצמת אור | 3870LM |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-65 |
| אחריות | שנתיים |
מוצרים קשורים
36% הנחה
24% הנחה
50% הנחה
40% הנחה
33% הנחה
₪39.00 – ₪89.00
29% הנחה





