| צבע | לבן, שחור |
|---|---|
| מידה | 10X10 ס"מ |
| הספק | 6W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| הערות | זווית האור ניתנת לכוונון |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
23% הנחה
₪235.00 – ₪319.00טווח מחירים: ₪235.00 עד ₪319.00
70% הנחה
23% הנחה
₪269.00 – ₪423.00טווח מחירים: ₪269.00 עד ₪423.00
₪199.00
50% הנחה
₪95.00 – ₪120.00טווח מחירים: ₪95.00 עד ₪120.00
22% הנחה




