| צבע | ברונזה, שחור |
|---|---|
| קוטר | 25 ס"מ |
| הספק | 8W |
| גוון אור | 2700K לבן חם |
| עוצמת אור | 900LM |
| בית וסוג נורה | E-27 |
| הערות | כולל נורת לד דמוי להט |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מק"ט: RESHET -CA
טווח מחירים: ₪300.00 עד ₪370.00
גוף תאורה דקורטיבי לתלייה מהתקרה דקורטיבי צילינדר מתרחב
מתאים ל: חדר שינה, סלון, פינת אוכל ,מטבח, משרד
כולל נורת לד E27-A60 דמוי להט









