| צבע | ברונזה, שחור |
|---|---|
| קוטר | 35 ס"מ, 45 ס"מ |
| הספק | 8W |
| גוון אור | 2700K לבן חם |
| עוצמת אור | 900LM |
| בית וסוג נורה | E-27 |
| הערות | כולל נורת לד דמוי להט |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מק"ט: RESHET
טווח מחירים: ₪360.00 עד ₪460.00
גוף תאורה דקורטיבי לתלייה מהתקרה
ניתן להשיג בצבע שחור וברונזה
מתאים ל: חדר שינה, סלון, פינת אוכל ,מטבח, משרד
כולל נורת לד גלוב E27-G95 דמוי להט












