| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 20 ס"מ, 28.5 ס"מ |
| רוחב | 10 ס"מ |
| עומק | 9 ס"מ |
| הספק | 20W, 12W |
| גוון אור | לבן חם 3000K |
| בית וסוג נורה | SMD LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
70% הנחה
23% הנחה
₪269.00 – ₪423.00טווח מחירים: ₪269.00 עד ₪423.00
22% הנחה








