גוף תאורה דקולייט לד ניקל מט – כולל 2 נורות לד T5 18W אור לבן
תיאור
מידע נוסף
| צבע | ניקל מט |
|---|---|
| אורך | 120 ס"מ |
| רוחב | 7.5 ס"מ |
| גובה | 5.5 ס"מ |
| הספק | 2X18W LED |
| גוון אור | לבן 6000K |
| בית וסוג נורה | T5 LED |
| מתח | 230V |
| אחריות | שנתיים |
מוצרים קשורים
₪399.00
50% הנחה
₪120.00 – ₪159.00טווח מחירים: ₪120.00 עד ₪159.00
50% הנחה
24% הנחה




