| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 116 ס"מ, 146 ס"מ |
| הספק | 40W, 50W, 60W, 36W |
| גוון אור | לבן 6000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-65 |
| אחריות | שנתיים |
מידע נוסף
מוצרים קשורים
₪399.00
29% הנחה
50% הנחה
69% הנחה
הירשמו לדיוורים שלנו כדי לקבל עדכונים על מבצעים ומוצרים חדשים.
אין מוצרים בסל הקניות.
| צבע | לבן |
|---|---|
| אורך | 116 ס"מ, 146 ס"מ |
| הספק | 40W, 50W, 60W, 36W |
| גוון אור | לבן 6000K |
| סוג נורת לד | SMD LED |
| מתח | 230V |
| דרגת אטימות | IP-65 |
| אחריות | שנתיים |
